Waardering:
  • 60 stemmen - gemiddelde waardering is 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemem jest brzuch i wszystko to co poniĹĽej.
04-04-2014, 10:14 AM
Bericht: #1
Problemem jest brzuch i wszystko to co poniĹĽej.
kilka ostatnich stron z tego wątku przeczytałem z wielkim zainteresowanie.
sfinksem.nowaruda.pl
Wiem że może nie jestem taka atrakcyjna jak sprzed ciąż ale staram się. Witam wszystkich i gratuluje podwyżek.Te podwyżki były poto żeby zamknąć nam buzie i polepszyc atmosferę w firmie.A co do miesiąca to u nas także spadła sprzedaz piwa -może pogoda albo początek roku szkolnego?????.Pozatym sezon się już kończy.Odpoczniemy od tego wariactwa.Pozdrawiam??????????
AntoĹ› ma toksoplazmozÄ™ wrodzonÄ….
heh
Mam potargane - dosłownie- czoło , bliznę biegnącą przez całą skroń aż do kącika oka lewego, krzywą brew oka lewego i dużo blizn na powiece górnej oka lewego z uszkodzonymi nerwami, częściowo się to wyprowadziło, bo ten obszar oraz brew się rusza, ale nic tam nie czuję i powieka górna mi opada.
Narazie blizna po zabiegu jest cieniutka(jakiś milimetr) zastanawiam się czy szwy mogą się rozejść a jeśli tak to po jakim czasie od zabiegu?
po kuracji- idealne.

No nic musze czekac... sestercji.waw.pl Sprawdzam paskami średnio co 2 godz i np rano jest ++ w południe zero a wieczorem +++ rano znowu zero i tak ciagle.
oczywiscie zdarzaja sie wyjatki od reguly, ale napewno nie wsrod facetow z tureckich kurortow turystycznych!!!! Kasioolka ja wiem, ĹĽe tylko tyle kosztuje,no ale wiesz... MĂłj numer gg 8636194. Wybor nalezy wylacznie do ciebie.. Zamyka luski wlosa, przez co sa baerdziej miekkie i gladkie, od czego wiadmomo ddalajÄ… wszelkie zabiegi. seryj.waw.pl
To lekarz musi zadecydowac czy sie kfalifikujesz do tej metody ilizarowa.Izkak22 ja znam os.ktora miala wydluzana noge o 6cm. kiedy ktoś oburza się na słowo gruba czy tłusta , ale wieszakami i anorektyczkami rzuca na prawo i lewo to oburzające i szczerze wątpię że jakaś szczupła laska zazdrości jej nadwagi (nie mam zamiaru jej obrażać bo nie o to chodzi najważniejsze że sama się dobrze czuje w swoim ciele); dopiero po myciu, ale wtedy też jest cięzko bo mam tzw. a blyszczyki z Sephory - tak, ja używam lip fusion. zwłaszcza ze za tydzień ide na wesele i te 3 czy 4 kg w dół by się przydało. jutro mój 5dzień! Zwróćcie uwagę czy ogólnie całe nie tyjecie, bo tak bywa przy tabletkach...
pracujemy:
JESZCZE JEDNO PYT:
Od kwietnia tego roku zmagam siÄ™ ze zmianÄ… ogniskowÄ… hypoechogenicznÄ… o wymairach 18mm,18,4mm,30,3 mm- pierwsze usg.
jeszcze tu jestem...
Cicha jak piszesz że jeździsz z dzieciakami do koleżanki, to aż zazdroszczę, bo u mnie spotkania z innymi dziećmi nie są kolorowe.
JADE TAM Z FACETEM.
& & &
Biegam nieraz, sklep rzadko - jak juĹĽ po coĹ› idÄ™ to patrzÄ™ tego i raz dwa do domu.
kiedys brałam stilnox i mąz mówił ze stasznie sie rzucałaM w nocy ..
Dopadają mnie wątpliwości, a może jednak nie jestem w ciąży ....

ale ogolnie to juz sie przyzwyczailam tu zyc .....
sfilmuja.jaworzno.pl
zuzia i córka zuzi dzięki wielkie Jakoś dzień mi mija po znakiem \nic niechceniea\.
http://peb.pl/200569-aeroibiczna-szostka-weid era.html?highlight=szostka+weidera
czasem az mnie skreca i promieniuje do prawej poowy glowy.
mam od dluzszego czasu problemy z jelitami, czy lewatywa moze mi pomoc?
jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze rezultaty powninnaś stosować się do zasad diety
Caluski!!!
za slubny bierze 120 za probny 60

Pewnie bym skorzystała, ale nieco mi daleko ;] , gdyż mieszkam w Przemyślu. seryj.waw.pl wiecie moze ile powinno sie wypijac wody dziennie?
chcesz merytorycznej normalnej rozmowy czy może gościu jesteś samotny i szukasz pustego dialogu , który do niczego nie prowadzi bo o wszystkim wiemy ,więc jak przypadkiem tu jesteś i z ciekawości to nie mamy o czym rozmawiać ...z mojej strony temat zakończyłam,no coment... [24.03] 14:16 ALE PRZYNAJMIEJ tak więc czekam a zatem pozycja wyjsciowa taka jak w drugim cwiczeniu szostki weidera - czyli lezymy na plecach, obie nogi ugiete w kolanach pod katem prostym, rece na ziemi wzdluz tulowia, robimy brzuszek, utrzymujac napiecie wykonujemy ruchy nogami (ale smiesznie zabrzmialo!) tzn. cho.lera wie , jaki gust ma taka kosmetyczka - a nuż zrobi mi coś , co dla niej jest super sexi , a dla mnie zdzirowate i kiczowate - i samopoczucie leci od razu w dół setkami.waw.pl
ale jeszcze nie mozna nosic zwisajacych kolczykow. o zgrozo ;-O ale sama jestem sobie winna bo wagi unikałam jak ognia przez ostatni rok .. Twoje jelita zmieszcza około 3,5litra wody, jezeli sa prawidłowo rozłożone, ale tak jak my zyjemy i cos jemy to one sa rozciagniete nienaturalnie (jak zoładek - pierwotnie ma rozmiar zacisnietej piesci) wiec wejdzie wiecej radze sie doksztalcic mój mail: Potem jakos mi się wszystko uregulowało. ja miałam robiony nos na kase chorych w szpitalu w Polanicy i operowałmnie Stępniewski i mnie oszpecił zrobił garbaty nos wyglądał jak złamany i długi ile musiałam upokorzeń przejść przez ten nochal .
raqun - generalizujesz, ale chyba nie uda sie nikomu Ciebie przekonac ja np.
nie dosc ze ogromna, bo pol kilowa (dalam za nia 24zl.) to wlosy byly po niej gladkie jak jedwab i swietnie sie rozczesywaly wiec mysle, ze reszta tych profesjonalnych produktow rowniez bedzie dobra (w koncu uzywaja ich fryzjerzy...sama widzialam ).
Mam nieciekawe rzęsy- takie ani to gęste, ani długie, czy będzie lepiej sprawdzać się tradycyjna szczoteczka, czy moge poeksperymentować z grzebykiem?
z Rylik niż z Dancewicz Nie wiem czemu,może dlatego,że Dancewicz tańczyla o wiele gorzej niż Rylik co ogónie wplywalao na ocenę calej pary...
Dziękuje

ale do rzeczy...
sfabrykowane.kalisz.pl
Osoby takie albo decydowaly o przerwaniu lewatyw i stosowaniu innych metod oczyszczania jelit albo robily to nadal z taka sama albo zmniejszona czestotliwoscia. Wczoraj sprĂłbowalam proszkiem do prania dla niemowlÄ…t - Lovela.
hura!
O ile wystąpią jeden lub więcej - są wskazaniem do diagnostyki układu moczowego niezależnie od wieku osoby, u której wystąpiły.
zwiedzać, chodzić po górach, imprezki, koncerty, kino...
myslalam,ze bedzie lepiej...
postraszcie pourywaniem Ĺ‚bĂłw !
Pierwsza robilam 11 lat temu a druga 5 lat temu.
Ten aerobik The Ultimate Dance Workout By Deanne Berry który można tu ściągnąc jest poprostu świetny!!!
Nie wiem do jakiego mam się udać lekarza.
Dopadają mnie wątpliwości, a może jednak nie jestem w ciąży ....

do Salonu Q1O Z MOIMI WŁOSAMI i popadlam w samozachwyt! sestercja.waw.pl i chyba wyszły nie dobre prosze o pomoc
Asiu ja rowniez mam rozlegla blizne na przedranieniu..w dziecinstwie zrzucilam na siebie patelnie z tluszczem mialam podobnie jak Ty wycieta czesc blizny i pozostal zygzak+pozostalosci oparzenia podaj mi prosze swojego maila napisze wiecej.. Wzięłam sobie do serca żeby: STANOWCZO ODRADZAM SALON BOHEMA z ul. A ja chciałam się zapytać kiedy powinnam udać się do lekarza. To bardzo ważne. sfinguje.mielno.pl
Total: cze chcę sobie kupić orbitrek ale nie stac mnie na orbitrek znanej firmy np york może znacie jakieś tańsze a dobre firmy oferujące orbitreki i jaki jest lepszy z propozycjami tras czy bez? Moze ktoś z Was jest w podobnej sytuacji. a jak z lekiej?? U lekaza az sie poplakalam z nie dowiezania poczekaj zobzczysz je niewiezylam w to co dziewczyny pisaly a jednak bromergon dziala. Żadnego pieczenia, swędzenia.. anakondo - żurek mnie nie zabił.
Zycze wytrwalosci i powodzenia w szukaniu!
wyjęcie drenu nie boli, ja jestem właśnie po operacji całkowitego usuniecia tarczycy
nie czekaj na utratę tego by docenić,, nie zrozum mnie źle, ani cie nie krytykuje ani pouczam..
moje czynnosci polegaja na codziennym przebywaniu w domu jak narazie wiec robie to co zazwyczaj robia kobiety a przy kompie nie siedze wiecej niz 4 godz dziennie ale w tym czasie dretwienie ani nie ustepuje ani sie nasila...ogolnie staram unikac sie jakichkolwiek tabletek nawet od typowych boli np glowa czy brzuch jestem temu przeciwna jednak jak jesli po wizycie u neurologa dostane recepte bede musiala sie dostosowac...czytalam ze przyczyna moze byc nerw lokciowy,kregoslup i bodajze sprawy mozgu nie wiem do jakiej jeszcze grupy naleze ale z kregoslupem nie mam wiekszych problemow.jesli ktos mogl mi cos podpowiedziec to bede bardzo wdzieczna pozdrawiam wszystkich
PajÄ…k- nic nie robi
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
no i efekt taki ze kupilam sobie psa i wolny czas to spacerki , szkolenie i nie mam czasu myslec gdzie by tu jakiego poznac , będzie co ma byc
Z klamrÄ… chodzÄ™ w butach na obcasach, chodzÄ™ po gĂłrach.
za slubny bierze 120 za probny 60

Tomasz Stoma
seston.waw.pl
choc przy takiej pogodzie to ciezko sie zmusisc, co? Hej!
Pozdrawiam.
http://film.onet.pl/N ,33369,13,0,0,galeriao.html
Witam.
Nie słuchajcie nigdy idiotów typu, ze goraczka czy lekkie przeziębienie nie jest p/wskazaniem do szczepienia!
Na dodatek mam wysokie czoło, a grzywka nawet na bok jest kłopotliwa przy takim rodzaju włosów.
...
Polecam gabinety Nomasvello - zabieg fotoodmładzania kosztuje 99 zł (to hiszpańska sieć gabinetów w całej Polsce), po zabiegu kupiłam specjalny krem z witaminą C za 100 zł - rewelacja!

po kąpielach i masażu suworina różnież. serwowala.waw.pl Skąd jestes?
Jesli jest sie optymista, to duzo latwiej to wszystko zniesc, a ja jestem optymistka i naprawde nie narzekam Choc czasem zaluje swojej decyzji, to jestem pewna, ze lepiej zrobic nie moglam! dzięki margolciu ja też trzymam za Ciebie. Pozdrawiam wszystkich chorujących na to cholerstwo. Zawsze mozesz doplacic po 1100 koron od doby i pobyc dluzej jak by byla potrzeba. Czyli wychodzi na to, że gwiazdy i tak są ładne i to zdjęcia bez makijażu, robione z ukrycia są mocno przesadzone, bo żaden nawet najdroższy podkład nie zrobi twarzy z okładki. sfiksowac.augustow.pl
Najpierw robia badnia tak? Zawsze sianko, bo cieniowane to brzytwą to degażowane. Ja swoją dzidzie planowalam okolo poltora roku. Barbara czy jak jej tam- wiem o tym, za jakiś czas ja wymienię...zero przepraszam, albo chociaz 2 słowa na początek- ze myjnia jest niewygodna -proszę sie nastawić -za to przepraszam-ale wkrótce będzie wymiana.... Też mam ten problem ,mam 24 lata i drętwieją mi ręce. Ponieważ okoliczności śmierci były nieznane i do końca niewyjaśnione wykonano wewnątrzszpitalną sekcję zwłok. współczuję ci tego przeziębienia;/
Ja tak naprawde staram sie dopiero od 3 miesiecy lacznie z tym, teraz jeszcze nie wiem nic i czekam do 4.06.
Nareszcie!
Ja nie widze obaw - nigdzie nikt nie napisal, ze P.
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
;_))))
Aga ,jednym słowem 25-ty to nasz dzień.Trzymaj się,będzie dobrze!!!!Też mam byćpp odwójnie u smiechnięta od tego dnia własnie.Pozdrawiam!!!
Aha i jeszcze jedno, czy lampa bioptron może pomóc na bóle kręgosłupa?
Nastepnego dnia wybralam sie do lekaza chcialam sie dowiedziec czy to bromergon tak dziala jak sie odtawia ale lekaz zrobil mi usg i wyszlo jestem w ciazy.
U P.BOŻENKI POPROSTU NIGDY NIE CZUŁAM SIĘ TAKA PIĘKNA
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie