Waardering:
  • 46 stemmen - gemiddelde waardering is 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mam powiedziane ze wszystko da sie zrobic i wcale nie musi byc maski na twarzy a trwalosc i tak bedzie zachowana.
04-04-2014, 09:07 PM
Bericht: #1
mam powiedziane ze wszystko da sie zrobic i wcale nie musi byc maski na twarzy a trwalosc i tak bedzie zachowana.
Mogło dojść do obsunięcia się któregoś z kręgów szyjnych-wówczas polecam wyzytę u kręgarza-lekarz oczywiście to skrytykuje, ale nie warto w tej kwestii go słuchać (lekarze są poprostu przeciwni leczeniu za pomocą metod naturalnych bądź homeopatii)
sfaleryty.mragowo.pl
w przyszłym tyg chcę się juz przepisać do Polikliniki, po Waszych sugestiach... na brzuch ..
MALO TEGO TA PANI BYLA WIELCE NIEPOCIESZONA ZE NIE DOSTALA NAPIWKU GDY PLACILAM W KASIE.
przeciez jak wam sie nie podoba to nie kupicie, prosta sprawa, ale nie obrazajcie przy tym innych, calkiem niezasluzenie zreszta...THE END!
Zaczynam się obawiać, że za szybko lecę.
Teraz ma zeznawac ex (ja wnosilam prosbe o stwierdzenie niewaznosci) , pozniej swiadkowie....
Dobrze ostanikowane (i ubrane - workowaty Tshirt to nie ubranie dla kobiety ) to nawet 70J kilogramĂłw nie dodaje:
JEAN PAUL SARTRE
Wiem ze to glupie.
moj facet tez kiedys nawet mowil, ze chcialby popatrzec, ale ten temat jakos sie niestety rozmyl ...
http://www.pf.pl/portal/YP5?keyword=figaro&ci ty=&sir=&cats=&gbRegion=0&gbVoivodeship=0&gbCity=0&gbDistric t=0&gbRegionCount=0&gbVoivodeshipCount=0&gbCityCount
Jestem pod stałą opieką lekarską, poprawiało mi się znacznie.

co do hipopotama...to takie urocze zwierzÄ…tko... setery.waw.pl ust), to moje gg 7714636.
Pozdrawiam z góry dzieki 12 kilo mniej - to bardzo ładnie Też bym tyle chciała, czy się uda? cinzano bianco jest ktos z londyny??????/ moze z acton? sferowy.wolomin.pl
Jak innych pytam, to mowia, ze marudze, ale ja i tak widze, ze jakos jestem... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mieszkam w kraju pelnym Torkow i arabow. kurna boniek, to ja chyba z jakiejs zlej wersji korzystam :/ u mnie bylo tak, ze dopiero po 4 seriach powtorzen po 6 wszystkiego szlo zwielokrotnienie ilosci powtorzen [beczy] miesnie mi sie zle wytworza [beczy] Gdybyś się przeprogramowała na wiedzę, że takie działanie jest dla Ciebie zabójcze to możliwe, że z biegiem czasu i z rośnięciem świadomości wystąpiłoby zaniechanie, bo podświadomość by wiedziała, że tego czynić nie powinnaś. Juz od kilku lat tak mam i np ruch na swiezym powietrzu polecany jako sposob na dobry sen u mnie wrecz przeciwnie dziala. Najgorsze jest to czekanie
HejA bAnANA lOlK!!!!!
lagodniejszego.
MiĹ› - no sorry, ale nie ma lepszego filmu.
Ja nie prowadziłam ciąży na zamenhoffa..poprostu przyjechałam na wizytę tzw.
ja mam prawie 16 lat bo 15 i pol i zostane mama bo dowiedzialam suie ze jestem w ciazy i mojenu dziecku chce nadac imie MELISA jak bedzie dziewczynka a chlopczyk jak bedzie to RICARDO!!!!!!!
poprzednie badania IgM były wysokie, bo były wykonane w małym laboratorium, w którym nie dysponują aż tak czułym i precyzyjnym sprzętem jak w szpitalu chorób zakaźnych na ul.wolskiej.
a znacie moze jakies namiary dobrych lekarzow kolo rzeszowa ja teraz siedze w madrycie i tak zweklam z tam noga prawie rok ale nie che juz zwlekac dluzej bo mnie bardzo oli i mma broblem z kregosluem i w
Rabnelam go pantoflem...
W trakcie trwania diety możesz zażywać wszelkie lekarstwa

Witam , widze ze nie jestem sama ;/ Od niedawna dretwieja mi dwie rece zwlaszcza w czasie snu sa takie ciężki ;/ az nie moge zgiąc palcow;/ nasila sie to w godzinach nocnych ;/ a kiedys bylam chora na reumatoidalne zapalenie stawow poztaym , czesto kreca mnie stawy zwlaszcza na zmiane pogody ;(( czy to moze byc zwiazane z braniem lekow hormonalnych???
serwowaniem.waw.pl
brak słów. igg +111
Bartosz Niedziółka
upoupupuppup
jest przeciętny.
zeby prostaki wymieniały moje imię w tych dyskusjach.
Przetestowałam nabyte umiejętności na znajomych i rodzinie, a teraz mam już swoje stałe klientki
Ja miałam wstrzyknięty 1 ml Restylane i to prawie cały w górną wargę, bo dolną mam w miarę pełną...
moge z cala pewnoscia powiedziec ze chorniczna beznsennosc zepsula mi zycie.
piszcie sobie

a poza tym na prawdę nie wydaje mi się, że mam jakieś mega wady, które by mi się średnio skomplikowaną pracę utrudniły znacznie. seryjce.waw.pl PS.
Jak zaczął płakać, to po 5 min. Czy ja też mogę prosić o takie materiały ponieważ też jestem zainteresowana otwarciem komisu ddziecięcego. Obecnie coraz bardziej ciąży mi samotność. Zaopatrz sie tez w leki przeciwbolowe np. Nicckk, sfaleryt.mielec.pl
wielkię dzięki PatrykZG :] jak coś to wal do mnie o pomoc I was given an extension belt which was bright orange, just to rub it in. Teraz ból nie dokucza w nocy, czuję tylko lekkie drętwienie palców. Ale warto. Dziekuje za zyczonka Julii Za dwie godziny mam byc juz spakowana bo P. ja oprocz cwczenia na orbitku robilam rozne inne ćwczionka, biegałam, dietke trzymałam pzdr
Z klamrÄ… chodzÄ™ w butach na obcasach, chodzÄ™ po gĂłrach.
a Ty izak naucz się używać polskiej czcionki
pod warunkiem ze pracodawca nie bedzie wspoludpowiedzialny za prywatne sprawy pracownikow
Mam kręcone włosy, do ramion, pocieniowane żeby lepiej sie układały ale już nudzi mi się ta fryzura ...
http://athletic24.pl/pol_m_Sprzet-fitness_Orb itreki-152.html
Chciałem zaoszczędzić i poszedłem do dentysty, który robił zęby po 120zł za kanał, dodam, że leczyłem zęby trzonowe.
witajcie !
Kątniki budują trójkątne sieci średnicy 50 cm, uchodzące do lejka, w którym przebywają pająki.
Cały problem zaczął się od tego ze penis mojego partnera zrobił się strasznie wysuszony, skóra.

jm11@vp.pl
sfilcuj.czest.pl
a nie mowilam....
Ta lekkość bytu...
Ja piszÄ™ ch*ja (przez samo h) a durny automat sam literkÄ™ c dodaje...
Mysle ze najlepszym i najbardziej wiarygodnym zrodlem bedzie po prostu zadzwonienie do firmy ktora ubezpiecza meza i zadanie tego wlasnie pytania.
Cześć dziewczynki
Neemi mojemu małemu wszystkie zeby do tej pory wychodziły symetrycznie tzn parami, tylko jeden nadal nie wyszedł jest to dolna lewa dwójka.
i z gory dziekuje na odpowiedz.
A ja po przeczytaniu waszych wypowiedzi postanowiłam,że w tym roku nie znikam jak będzie kolęda a może jakiś młody, dowcipny przystojniak w sutannie wpadnie chciałabym poczuć i przeżyć coś takiego jak Wy Pozdro .........
Mam problem kupiłam spodnie brązowe i bluzkę w kolorze złotym z koronki niewiem co z butami czy pasują czarne w połączeniu z czarną torebką
nie w polskim sklepie tylko u Hindusa, ktorzy maja polskei produkty prawie wszedzie , piwa najwiecej.

To tyle co chciałam dorzucić...pędzę robić obiadek. sfaulowal.rzeszow.pl Zlosci mnie to bo mysle ze dodaje mi lat i powagi na twarzy oraz twarzmoja wydaje sie smutna.
no no widzę że kolezanki cos nie mogą sie zebrac na rozkrecenie tematu moze podbije to sie uda sama mam 35 lat i chetnie wybiore sie na zakupy, do kina na pogaduszki AUTOREKLAMA GONI AUTOREKLAMĘ. http://www.faceart.pl Jeśli chodzi o to z czego będziesz żyła to powiem ci że jeśli będziesz się szybko rozwijać i na własna rękę doskonaloc po praktykach swoje umiejętności to jeśli tylko uda ci sie zdobyć zaufanie klientek w tym saloni i co lepsze zdobyć swoje pierwsze klientki-co oczywiście nie stanie się odrazu-będziesz dostawac napiwki-nawet za fajne umycie głowy możesz liczyć na napiwek. jezdziłam 80 min sferoidalny.wegrow.pl
nie odzywasz się jak twoja dieta? tyle w tym temacie. I z jednej strony szczesliwa a z drugiej przerazona zaczynam w koncu jakos sie realizowac Postanowiłam podzielić się swoimi przeżyciami, bo myślę, że któraś z Was może znaleźć tu interesujące informacje Polecam salon na ul.Radzymińskiej 234/236 STUDIO DESIGN jestem bardzo zadowolona z makijażu,trzymał się aż do białego rana,fryzura wystrzałowa,myślałam że z moich piórek nic mi nie upną!a tu prosze,świetne dziewczyny,uśmiechnięte ,pełen profesjonalizm i doświadczenie.W następnym tyg. dziewczyny a na co wam ginekolog przepisał ten lek? Nie mogę dać sobie z nimi rady.
I jak długo razem jestescie
Stają się poplątane, słabe, Następnie trzeba zmyc papkę i nałożyć farbę.
Pani Magdalena - jak pisze - zdecydowała się kupić środek LIDA.
Dobrze ostanikowane (i ubrane - workowaty Tshirt to nie ubranie dla kobiety ) to nawet 70J kilogramĂłw nie dodaje:
A jak od kad je wyprostowala to byly jeszcze gorsze!!
czynsz ok 200-300 f w okolicach Edynburga, Glasgow...ale reszta ile?
Co za pierdoły niektóre piszą, że nie wolno wyrywać włosków z okolic brodawek sutkowych.

Polecam easyJet z Berlina do Bristolu- całkowita cena na 5.07 to 185 zł.
serwisowej.waw.pl
A takie gotowe ciasta francuskie, nadaja sie na cos takiego ? Niczym doszłam do ładnego blądu długo czekałam.
Krotki film o zabijaniu - jeden z najwazniejszych.
Ale dzień nadzwyczaj udany Kupiłam dzisiaj kelp w aptece- dałam 10 zł ,ale za 50 tabletek.
5.
mam pytanie, czy sa dziewczyny ktore daja rade 1 godz na steperze???
2.
Piotr Kraśko
chyba ĹĽe sie myle nie bĂłj sie niech wiedzÄ…

Joy Kitikonti - Dirty Summer sfinguje.mielno.pl Jakieś zmiany w organizmie-może inna dieta,stresy lub brak witamin i minerałów!
owłosienie wokól brodawek piersiowych 250 podnoszę bo mnie też ciekawi opinia o Piłsudskiego. Ja swojemu dziecku nie jestem w stanie szczoteczki do zębów zapakować do buzi gdy np jest okres ząbkowania a co dopiero z nitką dentystyczną się gimnastykować. Fryzjerki pewnie od tego czasu się zmieniły wizualnie, ale jak pamiętam to jedna z nich, chyba Marcelina miała bardzo długie czarne włosy, niska i szczuplutka). i kolor mowie chlodny odcien i zong mam rudy .... sfalerycie.mazury.pl
Może powinnaś poszukać jakiegoś innego psychiatry? Niejednokrotnie musiałam proscić swoją córkę by już zgodziła się pójść do domu, wbrew jej sprzeciwom. potem opadają a co jest na drugi dzień szkoda gadać...śpię nie ruszając się, włosy mam spuszczone za poduszkę, żeby się nie wyprostowały, ale to na nic. Otóż nabawiłam się wrastającego paznokcia gdy jechałam na wycieczkę. ...Wciąż mam nadzieję, że nie będzie to potrzebne Teraz liczę na to że zacznie coś się dziać po wakacjach. złe krążenie?
ja stracilam dziecko na wczesnym etapie ciazy,to byl 6 tydzien.wrocilam z pracy i poszlam do toalety a tam taka brzydka brazowa wydzielina na bieliznie(nic mnie nie bolalo).przestraszylam sie i zaraz zaczelam plakac.wieczorem pojechalismy z mezem na ostry dyzur do szpiyala.czekalismy na przyjecie 4 godziny,poczym jedynie dostalam skierowanie do kliniki wczesnej ciazy .nastepnego dnia po 3 godzinach oczekiwan na przyjecie mnie,zrobiono mi usg,na ktorym nawet nie bylo widac zarodka, pobrano krew na bete,potem rozmowa z lekarzem i wyslano mnie do domu,ze wskazaniem powrotu za dwa dni.brzuch mnie nie bolal tylko ta wydzielina nie ustepowala.po dwoch dniach znow beta i do domu,doszedl bol brzucha.zapytalam czy jesli cos zlego bedzie sie dziac to moge przyjechac.uslyszalam w odpowioedzi zeby nie przyjezdzac bo nie bedzie dla mnie lozka.kazano przyjsc znow po dwoch dniach.nastepnego dnia rano bol byl straszny i pojawilo sie krwawienie.popoludniu nastapilo poronienie samoistne.jednak zgodnie z umowa pojawilam sie w szpitalu,wszystko opowiedzialam.wysluchali mnie,pobrali jeszcze raz bete,zeby sprawdzic czy jest tendencja spadkowa hormonu,poczym odeslali do domu.po tym wszystkim nie mialam zadnego badania kontrolnego.kompletnie nic.bylam zszokowana.po 2 tygodniach pojechalam do polski na badania do mojego ginekologa.okazalo sie ze jest zapalenie.zdarzylam na czas i juz jest ok.nerwy niesamowite,rozpacz po stracie,a dla nich to bylo takie normalne.ze spokojem patrzyli i czekali az stanie sie najgorsze.nastapi poronienie!!!i tak sie stalo!!!pozostawili mnie na pastwe losu!!!!
Masakra.
Do Paaatuchaaa
No ale chyba holenderki teĹĽ sÄ… leczone ginekologicznie, prawda?
Cloodia, jakie masz wymiary pod biustem i w biuście?
Firanki sie nie prasuje bo ĹĽĂłlknie.
Wczoraj byłam u lekarza i ........
Poszukałem na necie jakiegoś dobrego fryzjera w katowicach i znalazłem jakieś studio na granicznej niby jakieś djstyle.
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie