Waardering:
  • 29 stemmen - gemiddelde waardering is 2.66
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okazalo sie,ze wszystko jest ok.
04-09-2014, 01:39 AM
Bericht: #1
Okazalo sie,ze wszystko jest ok.
zabija mnie nie mĂłj bĂłl fizyczny i moja choroba, zabija mnie to co siÄ™ dzieje wokĂłl mnie..
sflaczali.ostrowiec.pl
robilam brzuszki przez 3 tygodnie, tluszczyk nie zniknął ale na pewno poprawiła mi się kondycja i wzmocniły mięśnie brzucha. Dla mnie Wlochy to moj jakgdyby drugi dom.
zdobienie wszelkiego rodzaju brokatami, hologramami, koronkami oraz ĹĽelami kolorowymi i nie tylko......!
President - I give you my heart
Czekam na ciekawe propozycja.
bo widząc kogoś w telewizji to ciężko jest ocenić realne gabaryty
POLECAm
Czy bardzo możliwe jest, że w przyszłości, jeśli się teraz wyleczę, będę miała tego nawroty...?I jakie mogą być komplikacje związane z tym torbielem albo z tym lekiem?Od czego powstaje torbiel...?
np teraz mozna umawiac sie na narty...
Od września wyjeżdżam na stałe do kraju szczupłych ludzi i nie chce być postrzegana jak wieloryb.

ja już z nimi nie dyskutuję bo mam odmienne zdanie... sfingujesz.mragowo.pl Chciałabym móc go nosić teraz, ale też w lecie na chłodniejsze wieczory no i wczesna jesienią...
to chyba było w shreku czy coś, wiem o co ci biega ale nie potrafię ci pomóc ja bym krzywdy zadnemu dziecku nie zrobila, nawet o nie swoje lepiej dbam, bo to wieksza odpowiedzialnosc i chodze ciagle pilnowac, czy cos nie naszkuci Do Witu. w srode zabieg trwal 2 godz. uwagi oczywiscie mozesz pisac w domu, na spokojnie, stad ta kartka i papier, zeby spisac sobie wszystko. sfatygujesz.rawa-maz.pl
hej!! up mniam Dzień 7: jeszcze nie, rozwarcie za małe. Ostatnio znalazłam sklep adidasa. Ja polecam wam ten gabinet http://cur.lv/172o4
Pomidory sparzyć wrzątkiem i obrać ze skóry.
Mogę nosić tylko srebro.
Podzwonię jednak także do innych Instytutów Urody, by znaleźć najbardziej komptenetntego lekarza, który wyczerpująco będzie odpowiadał na moje pytania, watpliwości;
jeśli ktoś ma widoczny ciemny osad od papierosów, kawy, herbaty to piaskownie polecam bo to wszystko zostanie wyczyszczone i różnica bedzie widoczna, ale jezeli nie ma widocznych osadów to nie warto przez to przechodzić, zęby bielsze nie będą
Ubrania.
Wiec skoro Towja mama cierpi, to brac bioptron i....
czy też będzie miało...

-ung faktycznie zawsze damski, ale to mała pociecha.
sfilcujesz.dlugoleka.pl
Dzień dobry, witam w słoneczny poniedziałek...
przyspiesz krÄ…ĹĽenie
Nie muszeę chudnąć.
A tak w ogóle to ja tez myślałam ,że mi tam w tej łazience rodzić przyjdzie, bo co wyszłam to musiałam wracać..
Pani Klaudia z salonu Chanta'l tak mi właśnie doradziła i teraz zawsze do niej kieruję sie w sprawie moich paznokci, dzięki czemu sa zdrowsze, silniejsze, a żelowe prezentują sie wyśmienicie na nawilżonej i odprężonej skórze dłoni.
Może podprasować sztywną fizeliną??
dobry, ale czy orientujecie sie moĹĽe w cenach?
Ale dopĂłki tego nie przejdziesz i tak stracisz sporo nerwĂłw.
Hej dziewczyny, na NFZ polecam Wam dra Żórawskiego, który przyjmuje w Dolmedzie.
i nic!
za 30 tabletek.

Pozdrawiam serwujesz.waw.pl UĹ‚atwiÄ™ Wam ĹĽycie :
Po prostu nienawidze jak ktos zaklada temat - zasmiecajac kafeterie - tylko po to by go wkrotce porzucic. Pocenie sie u mnie tez wystapilo jakies dwa miesiace przed porodem, najgorzej bywalo w nocy. 2. Matka parę lat wcześniej rodziła mojego brata, no i rodziła go chyba ze 40 godzin bo miał prawie 4,5 kg a ona 40 lat i panikara dodatkowo po pęknięciu macicy i takich tam przebojach. dla mnie tipsy to taneta!!kazdy wokol o tym trabi!!czy widzialyscie tispy u znanych aktorej prezenterek ????ja mam swoje dlugie i ldne paznokcie...az czasem niektorzy pytaja sie czy to szcztuczne....tipsy to TANDETA!!! serwowalem.waw.pl
Dla mnie to taki zadufany w sobie NARCYZ. witam wszystkich..u mnie widac ze pracy duzo mniej po tym gorącymlecie, choć zmiany przepisów nie dają ani na chwile odetchnąć w pracy i na spokojnie wypic jakąś kawkę czy pogadać z wspołpracownikami.ufff!! wynik ujemny poniżej 6,5 raczej to centralnej anglii, jesli zarobie 10funtow/godz to uda sie odlozyc moze. Pani w laboratorium mówiła ,ze jest masa dziewczyn w ciąży z dodatnimi wynikami z małych lab, a u nich wychodzą igm ujemne , ponieważ w ciąży inne odczynniki powinno się stosować czy coś - nie powiem dokładnie o co chodziło , ale radzę sprawdzić !!!! Więc sąd , zgodnie z logiką , wskazał Ci zarobek... Dziękuje za życzenia i tobie również życzę braku problemów z wypróżnianiem się i głebokiego snu.
Kątem oka zobaczyłam coś czarnego na ścianie i natychmiast tam spojrzałam.
Epicentrum ...
To jest forum dotyczace operacji tarczycy i nie muszę spowiadac się z mojego wykształcenia ale niech iI bedzie-ja odpowiem w kwestii mojego wykształcenia a Ty badż tak uprzejmym człowiekiem i odpowiedz odnosnie tarczycy.
dzieki fanka, poprostu mialam małą załamkę na głodowce i jeszcze ten twoj post sprawił, ze wmówiłam sobie ze nie dam rady.
a faceci przed 30 sa ok kobiety po 30 czy 40 sa zadbane,wiedza czego chca,nie szukaja na sile meza i sponsora,sa dojrzale i niezalezne;sama jestem trzydziestka ,nie sadze,ze po 40 zmienie sie(moze pare zmarszczek wiecej,ale grunt to je zaakceptowac
jakby któras wiedziała proszę o odpowiedz.
Chociaż z drugiej strony technicznie mogłoby to być całkiem możliwe.
ALPHAVILLE-BIG IN JAPAN ZAJEFAJNA NUTA BARDZO SIĘ MI PODOBA LUBIE TEZ BONEY-M,JOHN SCATMAN,PIASADORA,SANDRA,SNAP I WIELE INNYCH

Skończyłam brać Gynalgin tydzień temu.
sfabrykuj.kartuzy.pl
pamietajcie wlosy krecone czy kedziezawe to włosy z gatunku suchych.
ja swój robiłam w star nail w łodzi u pani agaty.
ale za to pisanie dostawał kase a teraz?
przed wejsciem na sale porodowÄ… mialam robionÄ… lewatywe i siedze sobie na kiblu a tam tylko taki maly parawanik byl i w sumie to wszystko bylo widac no i przyszla salowa znajoma i pyta zdziwiona:
a ja uwazan ze najlepsze sa tipsy,,,ale bawia mnie opinie niektorych osob-ze sztuczne pazury-czy to zel,akryl,tips-nie niszcza swoich-wiekszej bzdury nie slyszalam..niszcza jak cholera-bo po pierwsze paznokiec nie oddycha-bo jakies sztuczne gowno go przykrywa,po drugie niszcza plytke!!
Marchew, korzeń pietruszki,seler, cebulę obieramy.
Dietka dziękuje bardzo za przepis, myślę ze nie dam rady tego ogarnąć, zostanę przy tym co jestem , czyli podobnie stosuje- tez bez pieczywa, słodyczy, słodkich napoi o godz 17 ostatni posiłek a później tylko butelka wody żywiec , ale tez będę się z wami dzielić informacjami odnośnie mojego odchudzania .

U nas jest duza rotacja kierowcow, nie wiem z jakiego trade jest Larryale u nas to trzeba robic lapanke na kierowcow przez takich jak on. seterce.waw.pl Zgadzam się przyniosło mi to naprawdę duzo bólu, mase infekcji skóry, bo jednak mam 19 drutów w nodze licząc pojedynczo - bo mam na myśli otwory na skórze po przez które dostają się bakterie..
667-309-636 (w godz od 9.00 do 18.00) Ja kogel mogem robie tez z bialkami i jest pycha I kompletnie nie rozumiem kobiet z ciezarami (oczywiscie pomijam studentki, jak studiowalam tez nosilam plecak Kupiłam na wiosne sztruksowy płaszcz... dzieki RoooXana serwilizmie.waw.pl
Niestety jakies 3 tyg temu jak jest paznokieć U__> tutaj od dołu zaczeło mnie cos boleć. Jedzenie nieregularne, raz dużych raz małych porcji sprawia, że organizm nie wie - magazynować/ spalać. iś --> mam tak samo jak ty... aga - doczytałam ,to raczej u mnie można zaobserwować dziki pęd z obłędem w oczach jak za nimi biegam ;p jak poszlam sie wysrac to zlapalam sie takiej sztory-az ja zerwalam pozniej musialam sie troche pomeczyc zeby ja spowrotem zawiesic moze was to nie bawi ale jak sobie to przypomne to strasznie smiac mi sie chce http://allegro.pl/item96442598_nablyszczacz_a llwaves_super_polysk_200ml_od_ss.html Przez to, jak potraktowała mnie ta pierwsza, następnego dnia odwołałam wizytę poznając z ten sposób drugą (już miłą i sympatyczną).
Najbardziej wkurzał mnie w tym wszystkim ślinotok, w pierwszym i drugim dniu co chwila musiałam przełykać gęstą ślinę (oczywiście podbarwioną lekko krwią no i spanie na jednym boku, musiałam się w nocy pilnować, a to było męczące i do dziś skutkuje niewyspaniem.
prosze o pomoc
Dzieci najbardziej lubia odmrazana pizze lub filety z piersi w panierce, gdzie kuraka jest tam 30%?
Jeśli jest niemoralne- to tak właśnie to określam.
do tego pojawiły się refleksy.
MĂłj problem jest taki ĹĽe od ok.3 miesiecy bolÄ… mnie strasznie jajniki.
mam wielka prośbe od dłuższego czasu szukam jednej starej piosenki nie znam jej wykonawcy ani tytułu wiem tylko ze leci ona jakos tak:mon cheri cheri ta piosenka ma podobna melodie do jakiegos atergo przeboju polskiego ktory leci jakos tak:gaz gaz gaz wciskam do dechy gaz gaz gaz gaz policja goni nas...
Moja torbiel ma 42mmx35mm, teraz trzeba brac te tabletki, dodatkowo mam jakieĹ› czopki.
powiedział przed nią coś w rodzaju San Solo, śpiewa ją niewątpliwie mężczyzna , w tyle czasem słychać tak jakby kobieco-męski chórek, a całość jest bardzo monumentalna (jest w niej troche basu) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo szukanie tej piosenki staje się moją obsesją
Panie beda twoich bzdur sie nasluchiwac i z checia uwierza ze jestes w sumie wspaniala........no ale tylko ten twoj maz-pijus do ktorego jestes kajdankami przywiazana bo jakby nie on to bys ty bala 8 cudem swiata

jak ciebie nie interesuje, KOBIETO, to po cholerÄ™ tu wchodzisz?
serwowales.waw.pl
Hm, ciekawe czy do programu przyjmują wszystkie gwiadki - psycholożki czy tylko te które są córkami prezydentów...? za książki sie wziąć a nie tylko o tłuszczu na wlasnym dupsku i centymetrach dywagować pustaki!
Zrobilam nawet kilka zdjec.
Szczerze mówiąc, wielkie panie na emigracji, nie umiecie sobie załatwić najprostszej sprawy, macie obraz świata małego jasia albo małej małgosi, oc to w ogóle za bredny argument, że w holandii nie kierują do ginekologa.
Ponieważ wtedy jeszcze nie było USG dopochwowego, a lekarze chyba jeszcze mniej wiedzieli niż teraz, byłam diagnozowana dosłownie na wszystko od wyrostka począwszy, poprzez kamicę nerkową, na nerwicy kończąc.
ja tez dopiero zaczelam, dzis jestem po 3 dniu.
niezwykłej urody.........
Tak naprawdę najlepszy jest zwykły żel do włosów, który odpowiednio wsmarowany wyczaruje piękne loki.
Poznalismy sie w Niemczech i tu narazie mieszkamy,ale ja bardzo bym chciala przeniesc sie juz do Turcji...

Bo tylko ten maleńki fragment był zdrowy. sfatyguj.pulawy.pl Cześc dziewczyny kurczę zastanawiam się nad tą dietą naprawdę zależy mi schudną.
Na dzien dzisiejszy nie mam już żadnego stanu zapalnego ani ziarniny. Mozna to nazwac rasizmem czy jak sie chce, ale jedno wiem na pewno, wole nie mieszkac, pracowac ani nie zadawac sie z zadnym Kurdem, Turkiem itp. Nie dawno byłam w tym salonie Carlo Biani na Wawelskiej. Stąd jej druga nazwa, dieta-cud. Czy bardzo możliwe jest, że w przyszłości, jeśli się teraz wyleczę, będę miała tego nawroty...?I jakie mogą być komplikacje związane z tym torbielem albo z tym lekiem? sfajcze.kutno.pl
Dzieki głodówce odbudowuje sie organizm. Własnie byłam u ginekologa ztwierdziła ze mam nadrerke.. Nikt nie stosował nigdy żadnych farb do odzieży ? pomocy! W M. WIECIE CO BOJE SIE ,ZE PRZEZ TE BLIZNę TO JA SOBIE PSYCHICZNIE NIE PORADZę.......A KIEDY WIDZE DZIEWCZYNY W SPóDNICZKACH TO MNIE TAK BOLI.JAKBY KTOś SZPILE W SERCE WBIJAł czy wiecie moze czy u nas w pl sa juz wykonywane tego typu zabieg?
ta dieta jest dobra na szybkie zbicie wagi , ale licze się z tym , że przytyje jeszcze więcej po zakonczeniu diety.
hehe dobrze wiedzieć...
Polecam, choć zapłaciłam za:
W budowie ciała coś takiego jest możliwe.
Serdecznie polecam!
I tak krok po kroczku zaczelam zmieniac swoje zdanie.
zbierałaś te kg latami...ale jesli bardzo bardzo chciałabys sie pozbyc tej nadwagi ,to napewno by Ci się udało....ale uzalanie sie nad soba tutaj nie pomoze..
Jego alkoholizm to jego choroba-ty zajmij siÄ™ sobÄ….
I nie słuchajcie głupot, że znieczulenie jest robiony pod paznokieć, wprawdzie znieczulenie jest niemiłe, ale przy bólu wrastającego paznokcie jest to do zaakceptowania .
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie