Waardering:
  • 26 stemmen - gemiddelde waardering is 1.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ja tez mam ten problem!
04-09-2014, 01:56 AM
Bericht: #1
Ja tez mam ten problem!
...Clothe me
serwowalo.waw.pl
Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Marta
na naszej planecie ?
to i tak przeszłam cała długość basenu sama..
Super, topik bedzie zyl!
Febe ...moze poszukasz jakiejs silowni w Twojej okolicy?
Tylko napisz mi dokładnie o której jesz i ile , godziny posiłków
Miejmy nadzieje na szybkie jego ujrzenie
Zadnej tabletki nie pominęłam, czy to normalne ze podczas brania może być krwawienie?
czy chetnie ubieracie spodnie?
sam ośrodek bardzo nam odpowiadał, z przepięknym ogrodem, dwoma placami zabaw, basenem - jak dla osoby mieszkającej w bloku to prawdziwy raj w dodatku w ofercie łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, dużo zabawek ogrodowych i innych, jeździki, bujaki, itp.
bedziesz jej pozniej zazdrosic jak bedziesz miec 30 lat a Jablczyska ,majac 30 lat bedzie wygladac na 25

teraz mam dla nich mniej czasu ale dużo bardziej mnie ten czas cieszy, możemy robić różne ciekawe rzeczy, a nie tylko w kółko ten spacer z wózkiem... serwujaca.waw.pl Ale ,ze jestem zawzieta, to zrobie wszystko ,zeby zostac fryzjerka,tylko na razie nie za bardzo wiem jak, a problem jest taki,ze niecierpliwa tez jestem, chcialabym jak najszybciej uzyskac wystarczajaco wiedze i umiejetnosci, bo marzy mi sie swoj wlasny salon fryzjerski.
uff... heh- nie wiedziałam ze tyle nas jest na swiecie-naznaczonych musicie się dobrze maskować albo sprytnie ubierac - no niestety nie każdą natura obdarzyła gładkim ciałkiem- ja juz troche sie przyzwyczaiłam choć czasem są takie dni że idzie sie pochlastać.narazie jeszcze nie jest tak ciepło zeby sie odsłaniać, boję sie co to bedzie za 2-3 miechy:/ yhh... Pytanie może naiwne, ale skąd mam wiedziec? ewelina1972@interia.pl 1 maly pomidor ma okolo 5g wegli serwisie.waw.pl
czesc ciezaroweczki ! taniej może nie wypada, bo trzeba doliczyć koszt przesyłki a ja juz od 2 dni mam totalna zalamke, dzis juz 18 dzien, ale ledwo sie zmusilam zeby pocwiczyc... nie mogli mi sie wkluc,zeby dac znieczulenie,a ja w miedzy czasie czulam,jak 'wychodzi',w koncu po dlugim (wedlug mnie w bolach...)czekaniu przyszedl anestezjolog i dostalam narkoze. Jestem 6 dni po zabiegu i SUPER zadowolona. heh kolekcja autoreklamy się zbiera widać że fryzjerki nie uczą się nie czytają forum tylko dalej robią autpreklamę było intastyl , miro a teraz cleopatra.. A ile mililitrów trzeba na całe usta???
Niestety w szpitalu przez 3 dni nic nie jadłam a teraz?
Ja wogole jestem ten tego szalencem i maniakiem komputerowym (w Polsce z luboscia prowadzilam serwis jednej firemce) i dlatego ciesze sie przerazliwie!!!!
Marta
Kto jednak powiedzial, ze pacjentkami dra Bromy sa same intelektualistki?
Ja mam 23 lata a czuje sie jakby moje życie sie juz skończyło.
kurde tÄ… najgorszÄ… szczepionkÄ… szczepiÄ… w prywatnej klinice
no to chyba nie jest tak zle, chyba bym sie poplakala jakbym musiala takie pysznosci do kosza wyrzucac na lotnisku
Jejku jestem pełna podziwu,od bardzo dawna staram się jeść zdrowo ale niestety nękają mnie kompulsy i często pakuję w siebie jedzenie które bardzo źle wpływa na moją cerę,po takiej sesji ze słodyczami ,kanapkami i to z jasnego chleba,itp mam całą twarz w pryszczach,później robię 2 tygodnie zdrowej diety i cera wraca do normy,głodówka jest jak najbardziej wskazana dla mnie,organizm mam tak zasyfiony że aż strach,cellulit,pryszcze,świadczą przecież o zanieczyszczeniu,jestem szczupłą nawet bardzo osóbką a nękają mnie takie dolegliwości i jestem przekonana że przez wieloletnią złą dietę,odkąd patrzę na to co jem mój stan się polepszył,ale jak już wspomniałam czasami mam napad i wcinam co popadnie a to odrazu odbija się na mnie,teraz wypowiedziałam wojnę kompulsom i złym nawykom żywieniowym,myślę że dobrym wstępem na nowej drodze żywieniowej będzie głodówka,tylko nie wiem czy wyrobię się przed świętami,dzisiaj już zacznę przygotowania,do środy będę jeść warzywa owoce i maślankę a od czwartku do niedzieli same warzywa po czym w poniedziałek przejdę na wodę którą będę pić przez 3 dni by w czwartek przejść na bulion warzywny a w wigilię zjeść gotowaną rybę a może jednak teraz odciążyć organizm i jeść 700 kcal do wigili (warzywa,owoce,maślanka) a głodówkę zrobić po świętach ?

P.S.
sflaczenie.pomorze.pl
Myję włosy szamponem z Nivei, stosuje również odżywke do rozczesania.
Nie mam z kim na rolki a rower ...szkoda gadać.
mam takie srednio małe usta
Fakt, ĹĽe je st super miejsce, duĹĽy reuch
Problem tkwi w moim podejściu do świata - nie mam żadnych autorytetów, więc nie sądzę żeby taka rozmowa coś dała.
I tabletek też nie wypisuje, ze względu na koncerny
- czy w salonie CLEOPATRA byłyście na Wełnowcu, czy na Giszowcu, czy u Pani Moniki??

0600 879 354 sfera.swidnica.pl Czasem i ja chciałabym dla spokoju wsadzić ją w chodzik.
obiady jadam normalne ale dzis wyjatek, nie bylo komu zrobic Jeśli chodzi o to, gdzie się udać to myślę, że warto wspomnieć o Akademii Stylizacji pani Babicz. Zdecydowalismy sie ze jesli do marca nie zajde - umowimy sie na zabieg In Vitro. dla nikogo tajemnica ze wiele lekow iednym pomaga innym tyle co dobrego wieczoru wszystkim Paniom sfastryguje.pisz.pl
Przydalaby sie jakas fajna ksiazka o diecie,ale nie mieszkamy w pl,wiec lipa. czesc dziewczyny! Wgniatam jedynie żel lub serum z SunSilk (zielone). Kanke (koncowke irygatora) posmaruj kremem np. Groszek...jestem wciaz panna no właśnie dziewczyny, słuchajcie, kolczyka mam pół rpku, jeszcz wiadomo nie jest okładnie wygojony Tylko nie wiadomo czy nie będą mi od razu wstawiać endoprotezy biodra...
W przyszłym tyg ide do fryzjera i bedziemy robic próbe,ale jeszcze nie wiem co i jak?
Pozdrawiam
No dokładnie.
ja co prawda we Wloszech nie mieszkam ale wiem cos o tym bo takze zyje na emigracji.
Nom...
ja mam kolczyka co prawda przebijałam 3 razy ale teraz mi sie dopiero udało choć mam pępek dobry do przebicia!
20-25 ng/ml

aleś Ty nieczuły...ronię łzy jak grochy, a Ty nic......
serwomechanizmu.waw.pl
jaki Mroczek ?
malla wrc- wiesz co,ale z Ciebie jest twarda babeczka,ja sama brałam tylko po półówce i co prawda nie miałam skótków ubocznych...ale po dwóch to sama nie wiem,chyba bym tylko spała(bo po połówce mi się chciało,to jedymy skótek uboczny)
Ja mam taką, że cała nadwaga idzie w brzuch i uda.
hmm..
Powoli, powoli..mam nadzieje, ze do niedzieli skoncze
A dobra mniejsza o to.
Miałam kilka operacji w życiu.

) także na pewno dostosujemy naszą wiedzę i doświadczenie do potrzeb dzieci. serwujesz.waw.pl Nie chodzi o podanie swoich prawdziwych wad tylko o ładne wybrnięcie z tego pytania bez yyyyy.
Mam też żel z SUNFLOWERA JEDNOFAZOWY CLEAR, eż jest do bry , ale ja go używam razem z bonderem z NAILSCOMPANY, WTEDY NIEMA NAPRAWDE NIC ZAPOWIETRZEN I TEŻ SIE DOBRZE TRZYMAJĄ PAZNOKCIE!!!! ech.. Miejmy nadzieje, ze pogoda bedzie sprzyjajaca, bo od wczoraj to brr.... Mam pytanko. zdjecia mozna zrobic telefonem uwierze jak zobacze w sieci jest pełno oszustek,i oszustow i konkurencja ubi podkładac swinie nikt nie mówi e broma jest alfą i omega moze mu sie zdarzyc wpadka ale po tych ciągłych atakach na jego osobe uwierze jak zobacze sfermentowany.ustka.pl
Tylko że kiedy np chcę smażyć mięso bez tłuszczu, to ono mi przywiera i pali się - filet z kurczaka. Bo ja na torbiel dostałam Microgynon a to pigułki. http://www.zdrowemiasto.pl/modules.php?name=N ews&file=article&sid=5909&alt=54 Holandia - 22 pkt. a ja polecam szkołe Omega, fryzjerstwo trwa 2 lata i jest bardzo duzo zajec praktycznych. MCH - 31,5 N: więc ich dzieci (Fabian i Michelle) budzą raczej zainteresowanie niż śmieszność ale trzeba znać umiar i mieć wyczucie jakieś a nie za modą ślepo podążać
i prosze sie pode mnie nie podszywac!
proponuje:dopasowana biala koszule, do tego gladkie spodnie i ewetualnie marynarka-kolor ten sam co spodnie, ale moze byc np w prazki.Jesli lubisz kamizelki to mozesz zalozyc zamiast marynarki.
czyli nie jest wysoka, ale nie ma 150, no sorry
Groszek...jestem wciaz panna
za jakies tydzien mam okres i mam przestac je brac?a po okresie znowu zaczac brac?Wklada sie je cale ze sreberkiem?
Pozdrawiam Paaaaaaaa
zobaczymy jak to dalej bedzie.
Dziewczynki pamiętacie mnie jeszcze?mam problem?nie wiem jak powinnam to zrobić POMOCY!!!moi rodzice nie wiedzą,że mój facet miał żonę i stara się o unieważnienie,jesteśmy razem półtora roku oni bardzo go lubią jest jak w rodzinie jak im to powiedzieć mam z nimi doskonały kontakt

Happy again
sferoidalny.wegrow.pl
Tez mam problem z dosc jasnym kolorytem skĂłry twarzy...sopot jak kto woli, bo u mnie np.
GĹ‚odna jestem ;( Takie jedzenie to i tak ja nie oszukam siebie mio, ĹĽe zapcham sie...
PrzekÄ…ska:
A był ktoś w Pro-medzie na Piłsudskiego?
ja mam kolczyka co prawda przebijałam 3 razy ale teraz mi sie dopiero udało choć mam pępek dobry do przebicia!
Idźcie do psychiatry...A nie siedźcie na forum i wypisujcie takie głupoty;/
2,5 godz.
Pracowała tam kiedyś, też tam chodziłam.
Oczywiście duże znaczenie ma tutaj fason i ewentualnie jakość.
nie od maja tylko od stycznia 2007.

smutno mi ...znowu myślę o operacji i powiedziałam mężowi i siostrze ,że maja ze mna być non stop w szpitalu bo sama nie chcę tam być...przy siostrze po cesrce i po powikłaniach malutkiego ,siedziałam non stop i ja tak chce nawet jak sie obudze chcę ich widzieć i czuć i trzumać za ręke i dalej spać ...całe życie jak chorowałam to babcia ze mna jeżdziła i była ze mną i tak mi zostało ...dobranoc...jestem takie duże małe dziecko ,chyba jak każdy z nas ,pa ,smutno a,z tak boli ,tylko nie wiem gdzie ,chyba dusza bo serce to na bank sferoidzie.wielun.pl Co do pracy w zawodzie to juz na studiach masz starze i mozesz zastapic 2 semestr studiow przez starz w przedsiebiorstwie lub firmie pokrewnej z twoim kierunkiem studiow.
Czy do lewatywy nadaje się np napar z rumianku? ...wyobrażeń szczęśliwości w Europie jakie zrealizuje za pomocą narzędzia jakim jesteś.... jak sobie życzysz to podam namiary w wawie na dobrego masażystę No bo go nie ma. Jeśli rozważasz obnażanie ciała w obliczu masażystki... serwolatce.waw.pl
W jednym z postów przeczytałam, że może to być winą tarczycy, która u mnie nie funkcjonuje prawidłowo, więc mam nadzieję, że gdy już podleczę te tarczycę to te włoski rozjaśnią się na poczatkau wspomne ze mieszkam w uk. Hej !Marzę o fryzjerstwie,wykonywałam różne zawody ,ale to nie było to. x Więc i ja się wypowiem, bo jestem już chyba weteranem. Portugalia - 26 pkt. Ja również jestem zainteresowana tym zabiegiem, ale mam kilka pytań i bardzo prosiłabym o odpowiedz tych którzy coś wiedzą o tym zabiegu
Jak na razie fajne ciałko mi się zrobiło (stosuję drugi miesiąc).
poszukajcie sobie na forach opinii dziewczyn ktĂłrym sprzedawcom ufajÄ… na allegro.
JakaĹ› dezynfekcja?
Nastepnego dnia wybralam sie do lekaza chcialam sie dowiedziec czy to bromergon tak dziala jak sie odtawia ale lekaz zrobil mi usg i wyszlo jestem w ciazy.
czy nie lepiej bylaby troche lagodniejsza Dieta Plaz poludnia.
w koncu to tylko dwa dni, prawda?
http://ilizarow.blog.onet.pl/
Zapytałam bardzo grzecznie personelu czy może jakiś parawanik by się znalazł .
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie