Waardering:
  • 21 stemmen - gemiddelde waardering is 1.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A potrawy NIESTETY smakujÄ… tak samo.
04-09-2014, 06:49 AM
Bericht: #1
A potrawy NIESTETY smakujÄ… tak samo.
mieszkam w akademiku wiesz ile tam jest dziewczyn?
sfiksowanie.bedzin.pl
U nas NIKT lewatywy nie dostawał, więc pewnie u Was też tego nie robią.
13.
spotkalam sie nawet z przypadkiem, ze dziewczyna zglosila sie z problemem arachnofobii do specjalistow.
A PAMIĘTAJCIE, ZE KAŻDA Z NAS JEST WYJĄTKOWA
Aga a ty studiujesz medycynÄ™?
Ktoś tu pisał że nie wolno nic dźwigać ani się schylac a ja pracuję na magazynie 4 dzień, przynajmniej opuchlizna schodzi ale rana boli nadal i to mocno.
Nikt nie zna zadnej komsetyczki dobrej w Warszawie??
Witajcie dziewczyny
JEŚLI KTOŚ NIE ZDECYDUJE SIĘ NA ZAKUP SZAMPONÓW I INNYCH WYMIENIONYCH PRZEZE MNIE RZECZY -- RADZĘ CHOCIAŻ SKORZYSTAĆ Z OLEJKU..BARDZO POPRAWIA STAN WŁOSÓW..
do mnie pisalas (o czole) ale jak makijaz transparentny?

W tej chwili udało mi się trochę opanować. sfalszuj.grajewo.pl a jak to ylo w praktyce jesli chodzi o wciskanie sie w niegdys mniejsze ubrania?
Pozdrawiam! Za jednym zamachem jak to się mówi. Od ponad roku sypiam w innym pokoju, nie sprzątam mu i nie gotuje, ale to nic nie daje. Ale w prywatnych klinikach robią cuda, jak widać po niektórych wypowiedziach, więc bądź dobrej myśli. Dzień czwarty sobie mija. sestercja.waw.pl
Teraz o długości trwania odżywiania się wyłącznie warzywami i owocami ( półgłodówka) to niezależnie od tego czy robisz to po raz 1 czy którykolwiek ZAWSZE trwa 6 tygodni.Do tej kuracji nie trzeba się wcześniej przygotowywać,ale czytałam o przypadkach (ciężkie schorzenia) gdzie poprzedzona była kilkudniową głodówka,a dopiero po niej 6 tygodni na warzywach i owocach.Ta kuracja nie może trwac krócej -musi być 6 tygodni bo to jest calość,organizm poprostu w przypadku tej metody bardzo wolno pozbywa się toksyn. Brrr...!!! i czy jak odstawie lide to nie bedzie jojo?) wiele dziewczyn to przeszlo a teraz sie ciesza ze swojej wagi,i ja tez to przetrzyam tylko zaczne madrzej jesc Moja lewa górna ósemka wyrosła poza łukiem (jak to fachowo okreśłiła dentystka) dosłownie skierowana w stronę polika. Ale też poważnie zastanawiam się nad wizytą u psychiatry bo jeżeli ta depresja to taki cichy złodziej duszy to może i ja ja mam. MAM DO WAS PYTANKO PONIEWAż MAM JESZCZE NIE REGULARNą MIESIąCZKę SWIERDZIłAM ZE PUJDę DO GINEKOLOGA A OKRES MAM OD 1 ROKU MAM SIę DENERWOWOć CZY KTOś MOżE MI OPISAć WIZYTę KROK PO KROKU PROSZE BO SIę BARDZO BOJE !!!!!!!!!!!! dziewczyny.......ja troche czytam to co piszecie...ze te ćwiczenia dają swietne efekty...ale no właśnie chyba na to by mieć brzuch jak tamiilee...a ja mam po prostu wydety, tłusty brzuch z wiszacą skurą....
kreska na teście nadal blada, dzisiaj brak śluzu płodnego- brak drugiej kreski.
a ty jestes kolezanka czy kolega?
A odpowiadając na pytanie - po obwodzie (objętości) też na razie nic nie widać.
i dla tego w wielkiej brytani moze byc wojna domowa
Pojechalm do Bristola zupelnie w ciemno nie mielismy ani zarezerwowanego pokoju ani zaklepanej pracy, nie namawiam do tego nikogo bo 3 pierwsze dni byly bardzo stresujace, jednak jest to dowod nawet na to, ze jadac calkiem w ciemno tez musi sie udac
udanej zabawy

Jezeli chcesz sie dowiedziec wiecej, chetnie pomoge
serwomechanizmach.waw.pl
ogólnie mimo ze jestem z siebie zadowolona to nastrój mam niezabardo ciąglę wiszą problemy które niewiem jak rozwiązać cięzko nieraz samej musisieć myśleć o wszystkim,ogarniać wszystko samemu,niemam czasu dla dzieci,nie w sumie czas mam niemam chęci z nimi spędzać więcej czasu bujam w obłokach mały bawi sie sam starszy ciągle biega a ja jakoś wyłaćzyłam się z bycia mamą robię co muszę i koniec straszne bo już tak kilka dni niepokoji mnie to ............
facet:ZADZWONIE,TO CIE ZAMKNA STARA WARIATKO
Spoko nie zrobiłam tego w ciagu kilu miesięcy a kilku lat.
Potwierdzam, że Lovela do białego radzi sobie z plamami z gencjany (fioletu) świetnie.
i stoje pzred tym wyborem juz jakis czas i ciagle o tym mysle i spac nie moge.
Lekarz rodzinny mówił - po co badac krzywą cukrową jak cukier na czczo jest piękny.
Ja mysle jednak, ze ta domowa lewatywa nie oczyszcza tak dobrze jak ta w gabinecie..

Zeby cie pocieszyc, to powiem, ze z dobra znajomoscia jezyka angielskiego nasz szanse na jakas prace umyslowa, np. sestyna.waw.pl jesli tak to czy konczyłas studia w pl czy tam ????
Pozdrawiam i powodzenia Vesnianka ostatecznie w sobote udało ci się nie zwrócić? Polska - 70 pkt. Bo ja mam miesiac po operacji i jest w tej chwili bardzo czerona i dopiero sie zaczyna rozszerzac. Witam wszyskich glodowkowiczow serwowal.waw.pl
posiadam certyfikat ukonczenia kursu stylizacji paznokci. Wczoraj po południu zrobiłam sobie wypad do rodzinki na wieś,było super. Usta kacze sa ochydne. witam mam orbitreka od tygodnia. 798359780 RADOM. trzeba sie logowac, ale warto . ja 5 tyg po poronieniu mialam IgG 448,5 A IgM gdzies sie im zapodzialo, co za pech!
o boże ......to chyba sobie nie przekłuję....dzięki za radę
szczerze mowiac nie wiem co Ci napisac
Ja skonczylam 28 lat i jestem zdeterminowana zeby przed 30 urodzic.
Ja zaczęłam dziś....
Więc w końcu po miesiącu leczenia mogę zaszaleć z mężem
3 minutki na duzym ogniu pozniej przykryc i.20 min na malym.

a dobra mam;p
sfery.wroclaw.pl
Moje zycie tez nie nalezy do godnych podziwu. DziĹ› zupkÄ™ ugotujÄ™.
JEST DO TEGO BARDZO CZERWONA ALE TO NORMALNE!!!
Lunch:
Nie niszcz cery!
pewnie nie jest to super sposĂłb na sen, i pewnie:
Zalecenia:
W regulaminie wiekszosci forum jest zawarte iz nie nalezy nikogo obrazac ,ale jezeli sa dowody ktore mozna przedstawic to takie posty sa brane powaznie pod uwage bo wtedy nie jest to oskarzanie bezpodstawne.
wcale nie jest tak że po 18 nie można już jeść.
Mam nadziejÄ™, ĹĽe bedÄ… efekty (no bo lato nadchodzi b.

Jesli ktos nie wie ile zarabia polozna to niech nie pisze bzdur pozatym jest to swietny zawod i polecam serwomechanizmy.waw.pl ze panie ze studia Q10 robia sobie same reklame.
I wlasnie o to chodzi, ze problem posiadania dzieci nie powinien stwarzac problemu ani dla rodzicow ani dla pracodawcy Moze najlepiej by się było poradzic innego lekarza,nic nie zaszkodzi. Miałam rodzic z przyjaciółka bo mój mąż nie chciał. -SZAŁWIA-ona jest znana przede wszystkim z przyciemniania siwych włosów niestety nie poznałam przyczyn obumarcia a miałam mnóstwo badań. serwisowych.waw.pl
Brzydkie. buziaki Patronem był LOREAL więc pomyślałem, że warto i poszedłem. http://images.allmoviephoto.com/2003_Out_of_T ime/2003_out_of_time_001.jpg poszedlem do lekarza, dali mi krem...i po 3 dniach pozbylem sie dziadostwa... Pozdrawiam znaliśmy się 10 lat a chodziliśmy ze sobą 7 lat.W marcu tego roku miał być ślub kościelny ale już w listopadzie tamtego roku mój facet oświadczył mi, że ożenił sie ze mną bo szkoda było mu tych lat razem.
1.
3.
ja jak świadkowałam 2 razy byłam u kosmetyczki u której się malowały te moje 2 panny młode - makijaż robiła super
nic nie daje w dodatku zatyka strasznie pory ( zreszta jak prawie kazdy brazujacy krem).
Pozdrowienka
Pozdro
Moim zdaniem Mucha jest przeciętna ( nie chcę napisać, że brzydka).
Masakra.
Don Solis
Wydaje mi się, że wosk to nie dobry pomysł, bo przecież po nim włosy nie wyglądają naturalnie tylko są sztywne jak druty i to wygląda sztucznie, ja bym bardziej polecała jakąś odżywkę do włosów kręconych bez spłukiwania.

Właśnie się łamię...
sfabrykuj.kartuzy.pl
Śliniaki to jest relikt epoki przedlodowcowej Rzadko spotykane, stosuje się je wówczas kiedy koszula lub sutanna nie ma odpowiedniej zaszywki. szklanka herbaty ziołowej.
Mam skierowanie do neurologa ale to za miesiÄ…c chyba pĂłjdÄ™ prywatnie.
W podudziu nie ma duzo tkanek miekkich i po zdjeciu aparatu wlasciwie nie ma krwawienia, na udzie wyglada to nieco inaczej, a jeszcze inaczej jeśli ktoś miał dużo grotów stabilizujacych np.
a w nocy zwalniamy jeszcze bardziej ale nie na tyle bardzo żeby zasnąć ponieważ organizm nie funkcjonował na tyle sprawnie żeby rozładować się do końca i nie całkowitej regeneracji czyli snu.
Nie muszę chyba mówić, jak jestem zla.
Ime, napisz nam , co to Ci się przytrafiło, że tylko jedną strunę głosową masz...
pewnie ze sie udaly, bylo bardzo milo.
forum powstalo dla swobodnej wymiany mysli i pogladow, wiec kazdy ma pelne prawo do tego..

kreglicka i pieknosc to 2 sprzeczne formy. sformalizowal.rawa-maz.pl mam nadzieje ze na mnie ten lek tez podziała.
H&M ja już mam dosyć .. Podziwiam zapał i determinacje jakimi cech*je się większość z was. Owszem raz mniej, raz bardziej, ale jednak. Warto się ralizować, stawiać na siebie, bo jeśli nam jest źle to i tym, którym przyszło z nami obcować. sfalszuje.ilawa.pl
Ty też się trzymaj,a tak wogole to Twoja 3 głodówka? Lecz chybaq tak nie powinno być, prawda? Gruba i tak własnie trzymaj Świat jest pełen super facetów i na pewno trafisz na takiego na jakiego zasługujesz. dzieki Wam wielkie ile mniej wiecej trzymaja sie takie rzeczy?? a poza tym na prawdę nie wydaje mi się, że mam jakieś mega wady, które by mi się średnio skomplikowaną pracę utrudniły znacznie.
oj ty biedotko ty rzygac sie chce jak ciebie czytam.
czemu na opakowaniu jest napisane Pić przy odchudzaniu 1 raz dziennie.
Pozdrawiam wszystkich i wytrwalosci zycze.
Chirurg usunęła mi ok 2mm pasmo paznokcia z boku.
CzujÄ™ trochÄ™ luĹşniejsze ubrania ale waga nie spada.
mam problem zrobiłam włosy rozjaśniaczem iwyszły mi siwe pasemka prawi eże białe.a wiecie dlaczego bo rozjaśniacz rozjasnia włłos traci bigmenty i nie da sie wrucić do naturalnego koloru.chyba że włosy odrosna lub je za farbujemy.a farbowanie niszczy włosy i staja się słabsze
6-8 szklanek wody.
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie