Waardering:
  • 16 stemmen - gemiddelde waardering is 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-2 żółtka na twardo z 1 łyżką majonezu.
04-09-2014, 08:54 PM
Bericht: #1
-2 żółtka na twardo z 1 łyżką majonezu.
mientuska, hmm...trochÄ™ lata Ci ucieknie
seterce.waw.pl
a na zachodzie to gdzie sa takie firmy, bo bardzo ciekawa jestem. Nie czulam sie skrepowana, zeby powiedziec ze mi na przyklad cos nie pasuje.
rozumiem jakbys po 2-3 godz dziennie na zwyklym....
nie pomagajcie mi bo i tak juĹĽ mi to przechodzi !!!
Jadłam głównie mleko,owoce,sery(białe), pieczywo chrupkie itd.
---> madziarka16 ...jak moĹĽesz to podaj mejla bo ja z gg nie korzystam i mam wykoszony mĂłj dolla@interia.eu
Młoda, troskliwa i ciepła osoba zajmię się Twoim maluchem zapewniając troskliwą opiekę, zabawę i odpowiednie podejście dla rozwoju dziecka.Mam małego yorka który tak jak ja uwielbia zabawy z dziećmi na powietrzu.Mieszkam na nowym chronionym osiedlu kilka metrów dalej znajduje się plac zabaw i ogródki działkowe idealne na spacery...Jeżeli zaś wolisz bym opiekowała sie Twoim maleństwem u Ciebie w domu mogę sie równiez zająć porządkami i wyręczyć Cie w pracach domowych.

Wyszedł rewelka. serwomotor.waw.pl Podobno operacyjnie da się go usunąć (wyłuskać).
la1rry plan wykonuje Brak kobiecej sylwetki. Wtedy swiatlo wnika glebiej w skore i efekt bedzie leprzy. Ścięła mi wlosy , teraz tył mam do ramion, reszta zcieniowana na maxa, żeby wyrzedzić włos rzekomo. Zaczeło się od drętwienia wskazującego i serdecznego palca po jakimś czasie zaczeła drętwieć cała dłoń . sfanatyzujesz.ostroleka.pl
a co u Was dziewczynki? to normalne.. Koszalińskiej. Do Cichej obserwatorki Schlebia mi posądzenie że Ja i mój brat jedno jesteśmy Niestety nie pochodzimy nawet z ciąży bliźniaczej Jest między nami cały roczek różnicy, o innych różnicach nie wspomnę, żeby sobie nie podnosić ciśnienia Jestem już po operacji, nie bedę opisywała osobistych przeżyć, bo to nie bloog ! Jezu gdybym tak wyglądała, to chyba bym padła z szczęscia Możliwe.
Powodzenia, ja jako osoba jasnowlosa i w miare proporcjonalna i ladna, bylam dla nich wieksza atrakcja niz mur chinski haha .
mam taki plan ze za zaoszczedzone pieniadze otworze sobie swoj wlasny pensjonat albo jakis inny super wypas hihih
Następne szczepionki Hib, krztusiec, blonica, tezec, polio, pierwsze dawki dopiero po 5-6 m-cach jak mina kolki i inne dolegliwości, masa ciała się podwoi, i jeszcze jeden warunek, poza sezonem grypowym.
Nie bede go tez calowac ani w reke, ani w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce.
idzcie tam fajna atmosfera i fajnie robia zabiegi ja robilam frencha ale fajne maja zabiegi na twarz i spoko ceny

hej grapka
serwomotor.waw.pl
@ladniorek - nie zakładaj! Twin Peaks Theme
Bardzo paskudna i bolesna przypadłość.
Brałam kilka lat temu tabletki na to paskudztwo ale przestalam postanowilam walczyć sama Bywają długie okresy że śpię jak suseł ale ...statnio znów nie mogę spać zdarza sie że leże do rana przewracam się z boku na bok straszne Najgorszy póżniej jest ten ból glowy,brak ochoty do czekokolwiek,stan depresyjny
to nic mi nie będzie (1-3) - i tutaj wkracza ta psychiczna walka ze sobą, jak to - nie utyję od słodkiego, tłustego?
Moze zamiescisz swoja fotke w nich np.
wczoraj w nocy około 23 na naszej uly jakiś j******y zabił psa sąsiadów ,kundelek nieduży i złamał mu kręgosłup na pół było czuc ,skonała u sąsiada syna na rękach ,poszedł i zakopał a wyszedł z posesji za właścicielami ,którzy zostawili go na noc 1 raz i wracał a w nocy tak tęsknił ,że wyszedł i walnął go samochód ...huk był niesamowity,wyleciałam na boso i z nerwów go nie poznałam jak stoi (tego sąsiada ) z psem na rękach i wiszącym pyszczkiem a jeszcze jak go podnosił to przejechałby go jakiś drugi autem z psem na rękach ,koszmarna noc a właściciele nieodpowiedzialni wrócili dziś i wędzą złowione ryby a piesio z tęsknoty za nimi stracił życie ,żle spałam ,smutno mi i najlepiej to bym wp********a i temu kierowcy i sąsiadom ,ludzie to potwory
Buu.
Witam!

no to i ja dołączę do klubu ostatnio noce to koszmar ciągłe drętwienie jednej i drugiej ręki +sztywnienie karku sesyjce.waw.pl Dobra czas mi się kończy na razie Paaaaa
Poza tym gdzie bym nie była, sama muszę pilnować dzieci i nawet wyjście do toalety wiąże się z tym, że proszę kogoś o zerknięcie na maluchy. i jeszcze odnośnie seksu, jak sie kochać skoro ta rozpuszczona tabletka jeszcze w środku rano jest, przecież partner w czasie stosunku ją sobą wyjmie. Może jednak dopuścicie mnie do swojego grona, a jeśli nie, to może są tu jakieś inne chętne osoby na trochę aktywności, trochę ruchu, czyli rower, bieganie, a może i coś innego. Pierwszy dzień zaliczony 90% z nich to (dla mnie) mniej przerażające, czyli te z długimi nogami, chyba nazywają się kosarze. serwuj.waw.pl
polecamstrone ale wolalabym chyba bez wpadek jakiegokolwiek rodzaju Trochę wyobraźni. Jeśli są jaśniejsze w niektórych miejscach ( dupcia, kolana ) to czy tam kolor złapie bardziej ? la1rry rozbawiles(as ) mnie !!!naprawde, jestes chyba spokrewniony z szefami.Mam wrazenie ze ja ciezko charuje na wyplaty przedstawicieli. cykle mam 28 dniowe osttani zaczal sie 24 wrzxesnia 2010 a seks uprawialoismy 09.10.2010. Chimera
-CZARNA RZEPA-to na wypadanie włosów,wzmacnianie
Teraz palec jest w porzÄ…dku.
Witam
kark boli najbardziej kiedy podnosząc sie pracujesz szyja ,a nie mięsniami brzucha.wiem,ze to jest trudniejsze,ale głowe trzymaj do góry i patrz w sufit,a podciagaj sie plecami,brzuchem.
żeby wkońcu zasnąć ?
Osobiscie czesto robie tam zakupy...
Klinika BBCwww.klinikabbc.pl/
Nalej wody do wanny, dolej jakiegoś olejku eterycznego, który pomoże ci się odprężyć i spróbuj się wyciszyć.
Przeczytajcie rĂłwnieĹĽ to!!!

Mialam z nimi troche do czynienia i trzymam sie od tej pory od nich z daleka.
sfinansuje.lowicz.pl
w środku dnia (ok 13) na położenie się - tzw wypoziomowanie wątroby. Kupiłam już antybiotyki którymi mam smarować rankę.
inna znajoma ..
Zgięcia mam jakies 75-80 stopni 6 tygodni po ściągnięciu, najlepiej na zgięcie działa leżąc na brzuchu zginać to kolano, pomaając sobie zdrową nogą i drugie ćwiczenie, probować uklęknąć na pieska i sie bujać do przodu i do tyłu, tak zeby bujając sie do tyłu, kolano się zginało, zwyczajnie jakbysmy chcieli usiąśc na piętach Cwiczenie generalnie śmieszne i cwicze jak nikt nie widzi, ale mega duzo daje, bo jakieś 3 tygodnie temu miałam zgięcia 40 stopni tylko.
Wiecie co mnie przyciąga do księży??
eehhhh...
Hej!
Jest to maść cynkowa, czy jakaś.
Pozdrawiam
Popatrzec na kobiete która to robi było by wspaniale.

ariam sfalcowal.lubin.pl Bez zwierzat w domu typu pies, kot, (futerkowe)
Fanka jak myslisz trzeba dlugo odczekac po dlugiej glodwce, zeby rozpoczac te krotkie. Do tej pory używaliśmy prezerwatywy. ZADNEJ diety, bo wtedy trzeba zdrowo sie odzywiac itd. cholerny pazur..... Witam .Mój orbitrek już złożony i jestem zachwycona. serwitutow.waw.pl
KARMELICKIEJ 64. W bulimii wszystko to się traci, a chudnąć i tak się nie chudnie - na pewno nie na dłuższą metę, a niestety to nie jest tak łatwo przerwać sobie to wszystko kiedy się chce. Wreszcie przyszedł czas na mięso. ja mam w tym pakiecie tak jak pisałam TELEFON STACJONARNY TELEWIZJĘ I INTERNET BEZ OGRANICZEŃ a telefon naprawdę się opłaca bo w weekendy dzwonię na prawdę za darmo nawet do irlandi i niemie POWAGA Mi też strasznie wypadają włosy brałam już różne specyfiki i nic proszę kogos o dobrą rade Febe, jakie sa ceny silowni u Ciebie? na klasztornej (nowa huta) jest salon fryzjerski, za strzyżenie płacę ok.
Chirurg wycial mi kawalek paznokcia tam gdzie wrastal i zrobil tak ze teraz rosnie mi jakby nad skora, wiec nie ma mozliwosci zeby wrosl.
Wszyscy na forum generalnie STRASZĄ ŻE ZARAZ POUMIERAMY OD LIDY i nie należy tego bagatelizować rzecz jasna ale chciałam przejść do sedna sprawy.
Tzn tyle że zawierałaś ślub zarówno cywilny jak i koscielny.
Podziwiam ich.
życzę powodzenia wszystkim katoliczkom, które wiążą się z muzułmanami - będzie Wam potrzebne....
Dzisiaj po nocnej przygodzie na bank zdecyduję się na gruntowne czyszczenie pod łóżkiem;/
albo ksawiery i fabianny albo zosie i staśki
Wszyscy, którzy tu zaglądacie przeczytajcie to co pisała Sunshine 7777 od 2008r.
jestem bardzo blada, cera umarlaka po prostu

powinno byc dobrze!
sfaluj.olawa.pl
dziewczyny a moze ktoras wie ile kalorii mozna spalic nap po 1000 wykonanych stepow http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3726912& start=180
Dziwi mnie to ze imię się tak Wam kojarzy ja osobiście nie znam Nikolek z rodzin patologicznych ale np.Basie,Hanie, Zuzanna tak.
POWODZENIA - NAJGORSZE JUZ ZA CHWILĘ BĘDZIE ZA TOBĄ!!!!!
Kocham go.
http://allegro.pl/item507167059_okazja_orbitr ek_od_do_150_kg_f_ra_duze_kolo.html
??????????????????????????
hej dziewczyny!
Jak miesiąc temu byłam na wizycie to doktor mi proponował wolny termin pod koniec grudnia,,..
Nie nie narzekam - w końcu waga idzie w dół a nie w górę.
Zwyczajnie pobolewa mnie brzuch, mam wrazliwe piersi itp, tylko jakoś napięcie przedmiesiączkowe się nie pojawiło.Jutro zrobie test to pewnie się przekonam.
PROSZĘ O RADĘ!!!

NIC!!! sfajcz.lapy.pl Ale po jakimś miesiącu znudził mi się ten kolor i wogóle nie pasował do mojej cery, byłam w nim strasznie blada ;/ .
Chyba jak tylko sie zatrzyma biegunka to warto zrobic zeby wyplukac pozostalosci z jelit no i oczywiscie swoja droga dla dalszego ich oczyszczania. (czy światło z takiego solarium to to samo co z lapmy ktora utwardza paznokcie żelowe)? Od dwóch miesięcy współżyjemy ze swoją dziewczyna, zazwyczaj metodą bez gumki i wyjmuje przed wytryskiem. Moja siostra jÄ uĹźywaĹa. A składania co nie miara. sfiksowal.babia-gora.pl
obserwacji ( leki wyciszające sprawiły, że nie zdawałam sobie sprawy jak to długo trwało) i pan pielęgniarz zawiózł mnie spowrotem na moją salę. ja zdecydowalam sie na kosmetyczke, sama moglabym sie pomalowac, ale to na pewno nie bedzie to samo. Czy puls powinien byc na wysokim poziomie caly czas czy raczej nie? Oczywiście to powinno iść w parze z normalnym odżywianiem się, bo chyba wszyscy tutaj wiedzą czym jest wilczy głód po niskokalorycznej diecie, jest to coś nie do zahamaowania i wówczas takie coś jak silna wola nie istnieje. Pamiętaj najgorsze są 3 pierwsze dni.A później już z górki.A jak będziesz miała kryzys to idź do.łazienki i rób.lewatywa.Dla mnie to zawsze działa. Sorrki ze sie nie odzywałam ale wzięłam sie za prańsko i prasowanie ciuszków dla mego bobaska i tak siakos czas poleciał. Czy któraś z Was zna dokładniejsze dane?
Tyle ze troche siÄ™ juĹĽ zeschizowalam ze mam jakies odchyly i gadam sama ze soba
Przypominamy o piciu dużych ilości wody – nie mniej niż 1 litr dziennie, optymalne 1,5-2 litrów na dobę.
Lecz od maja 2009r.
[23.02.2013] 09:34
Musisz go wyprobowac.
http://allegro.pl/sliczne-czarne-pantofle-z-k oronka-rozm-43-i2994817675.html
amer na stałe jeszcze nie dopiero od konca roku a teraz to sobie kursuje tak
Po drugie aeroby!!
ale dla mnie to co jadasz to odbiega mocno od zalecen diety
Najgorsza miom zdaniem sytacja jest w rejonach - niestety - zamieszakiwanych przez Turkow, a jak ogolnie wiadomo wiekszoc Tureckiej emigracji w Europie to Kurdowie badz potomkowie Kurdow....
reply

[-]
Snel reactie plaatsen
Bericht
Typ hier uw reactie op deze discussie.

Afbeeldingsverificatie
Afbeeldingsverificatie
(niet-hoofdlettergevoelig)
Voer in het tekstvak hieronder de tekens in die op de afbeelding links te zien zijn. Dit proces wordt gebruikt om automatische plaatsing van berichten door computerscripts te voorkomen.

Ga naar locatie:

Contact opnemenSchoolvrienden Lyceum HasseltNaar bovenNaar inhoudArchiefmodusRSS-syndicatie